رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سردشت :

اجرای عملیات ترانشه برداری در ۷۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان سردشت

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان سردشت از اجرای عملیات ترانشه برداری در محورهای در ۷۵ کیلومتر از مواصلاتی این شهرستان در سالجاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز ، فرزاد ظاهری رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان سردشت با تشریح اقدامات انجام گرفته این اداره برای ایمن سازی و بخشنده تر نمودن جاده ها گفت : ۷۵ کیلومتر ترانشه برداری برای افزایش میدان دید و اصلاح پیچ ها ، نصب ۱۸۰ عدد گاردریل و جمع آوری و تعمیر ۳۲ عدد گاردریل دیگر ، ۲۰۲ کیلومتر تسطیح ، رگلاژ و ترمیم شانه ها و ۴۱ کیلومتر پاکسازی و تسطیح حریم از مهم‌ترین پروژه‌های راهداری جهت ارتقای ایمنی جاده های ارتباطی شهرستان سردشت از ابتدای سال جاری تاکنون بوده است.

ظاهری همچین از نصب ۱۷۷ عدد انواع تابلو و علائم ایمنی و جمع آوری و بازسازی و تعمیر ۴۲۰ عدد تابلو علائم دیگر خبر داد و اظهار داشت : ایجاد ۱۰ مورد سرعت گیر و خط کشی به طول ۵۰ کیلومتر در محورهای مواصلاتی شهرستان سردشت سایر اقدامات راهداری توسط اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای این شهرستان را شامل می شود .

این مقام مسئول با اشاره به همکاری های ایجاد شده با پلیس راه در جهت بازرسی و نظارت بر ایمنی محورهای مواصلاتی شهرستان سردشت و بررسی رفع موانع و مشکلات احتمالی از ۸۰ مورد گشت تلفیقی با پلیس راه از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.