امام جمعه ارومیه؛ مشارکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دفاع از حرم ایران اسلامی است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: مشارکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دفاع از حرم ایران اسلامی است تا بدین صورت به خون شهدا ارج دهیم.

به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ارومیه با تاکید بر لزوم مشارکت همگانی در راهپمیایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: شرکت در راهپیمایی ۴۵ مین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وظیفه همگانی است تا ضمن پاسداری از خون شهیدان ایران از حرم ایران اسلامی نیز دفاع کنیم.

وی افزود: سردار شهید قاسم سلیمانی پس از ۴۰ سال مجاهدت خود وصیت کرد که از ایران اسلامی که حرم مقدسی است و باید بیش از پیش دفاع کنیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به انتخابات ۱۱ اسفند افزود: مجلس شورای اسلامی از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل امام راحل آن را به عنوان راس امور کشور دانستند که باید همه ما به این جایگاه والا توجه ویژه داشته باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی اظهار کرد: به دلیل اهمیت مجلس، دشمن تلاش می کند تا مردم را از شرکت در انتخابات منصرف کند که افراد اصلح راهی مجلس نشوند.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی با تاکید بر لزوم توجه به صفات بارز عطوفت و مهربانی پیامبر اکرم(ص) و تبریک عید مبعث اظهار کرد: تمامی صفات پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) به عنوان اسطوره معنوی جهانیان در دنیای امروز نیز دارای ارزش و وجوه معنوی اساسی زندگی است که دشمنان اسلام با تعریف جاهلیت مدرن برای جامعه غرب سعی در نزول جایگاه بشریت دارند در حالی که اسلام همیشه زنده است.