انهدام باند قاچاق مواد مخدر با کشف ۲۸۰ کیلو شیشه

فرمانده انتظامی استان از انهدام باند بزرگ قاچاق مواد مخدر و کشف ۲۸۰ کیلوگرم شیشه در محور ارومیه - مهاباد با تلاش ماموران گمنام پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز، سردار رحیم جهانبخش در تشریح این خبر اظهار داشت: پیرو خبر واصله در خصوص حمل و جابه جایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر (شیشه) توسط باند حرفه ای ، موضوع در دستور کار اطلاعاتی و عملیاتی ماموران گمنام پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: ضمن هماهنگی های قضائی مأموران به محل های مورد نظر در محورهای مواصلاتی اعزام و با کنترل نامحسوس تردد خودروهای عبوری سرانجام تریلی مورد نظر را در محور “ارومیه_ مهاباد” شناسایی و متوقف کردند

فرمانده انتظامی استان در ادامه گفت: طی بازرسی صورت گرفته از تریلی توقیف شده، مقدار ۲۸۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه که از مرزهای شرقی وارد شده بود کشف و در این خصوص ۴ نفر دستگیر و ۲ دستگاه خودرو تریلی و پژو پارس توقیف و برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

جهانبخش در پایان با تاکید بر تداوم طرح های مقابله ای پلیس با قاچاقچیان مواد فروشان و معتادان متجاهر؛ از همراهی مردم فهیم استان که طی تماس با سامانه ۱۱۰ و ۱۹۷ در خصوص شناسایی مخلان نظم و امنیت پلیس را یاری می دهند، تقدیر و تشکر کرد.