برگزاری اولین جلسه ستاد اجرایی و هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته کار و کارگر آذربایجان غربی

اولین جلسه ستاد اجرایی و هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته کار و کارگر در سالن نیلوفر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و با حضور علی دهقانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و کلیه اعضاء برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز؛ اولین جلسه ستاد اجرایی و هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته کار و کارگر در سالن نیلوفر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و با حضور کلیه اعضاء برگزار شد.

علی دهقانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در این جلسه ضمن تبریک ماه مبارک رمضان، درباره برنامه‌های ستاد اجرایی گرامیداشت هفته کار و کارگر در سال جاری گفت: برنامه های هفته کار و کارگر بر اساس اعلام ستاد مبارزه با کرونا و با رعایت پروتکلهای بهداشتی طبق زمان بندی پیش بینی شده در استان اجراء خواهد شد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ضمن تشریح برنامه های پیشنهادی گرامیداشت هفته کارگر سال 1401 گفت: غبارروبی و عطرافشانی مزار شهداء، صدور بیانیه، انجام تبلیغاتی محیطی، تجلیل از جانبازان و خانواده های شهدای کارگر، برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب، نشست خبری، بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی، معرفی کارفرمایان سلامت محور و کارگران نمونه، برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی و اجتماعی برای جامعه کارگری استان و بیش از 50 برنامه متنوع از جمله برنامه های پیشنهادی قابل اجراء در این هفته می باشد.

دهقانی با تاکید بر برگزاری جلسات به صورت مجازی گفت: پیشنهادات بر اساس ملاحظات کرونا و ماه مبارک رمضان خواهد بود. به دلیل محدودیت‌های کرونایی جلسات به صورت مجازی یا با حداقل افراد برگزار خواهد شد. سایر اعضای ستاد نیز در این جلسه درباره برنامه‌های پیشنهادی هفته کار و کارگر توضیحاتی را ارائه نمودند.