به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر انجام شد:

بهره برداری از ۱۲.۷کیلومتر پروژه روکش آسفالت در محورهای استحفاظی شهرستان سلماس

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان سلماس گفت : به مناسبت ایام دهه مبارک فجر ۱۲.۷کیلومتر پروژه روکش آسفالت در محور های استحفاظی شهرستان سلماس به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز ، بهنام اصغری رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سلماس گفت: به مناسبت ایام دهه مبارک فجر ۷ کیلومتر از روکش مسیر اصلی ارتباطی سلماس – تازه شهر – شهید شیرازی بصورت رفت و برگشت و ۵.۷ کیلومتر از بهسازی و آسفالت ادامه محورهای روستایی سه راهی ماته خرپه، کهریز، اسبشه، گرماویچ و شناتال شهرستان سلماس با مجموع اعتبار ۱۱۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی در آیین افتتاح فاز دوم عملیات اجرایی روکش آسفالت ادامه مسیر سلماس – تازه شهر – سه راهی شهید شیرازی این شهرستان به عنوان یکی از پروژه‌های نمادین روکش آسفالت افزود: تکمیل پروژه آسفالت مسیر مذکور از مهم‌ترین پروژه‌های اجرایی شهرستان بوده که طی سال جاری به موازات هم اجرایی شده است.

اصغری افزود: بهسازی و آسفالت ادامه مسیر سه راهی ماته خرپه، کهریز، اسبشه، گرماویچ و شناتال نیز یکی از پروژه های مهم روستایی شهرستان است که امروز به طول ۵.۷ کیلومتر به بهره‌برداری رسید و ادامه این محور به طول ۶.۳ پس از فصل سرما و بارش در اسرع وقت شروع خواهد شد.

وی گفت: در ۳ سال اخیر، اقدام‌های ارزشمند و خوبی برای ارتقای سطح بهره مندی از نعمت آسفالت روستاهای این شهرستان صورت گرفته بطوریکه برای سال آتی نیز مقرر گردیده ۲۸ کیلومتر از مسیر های روستایی دلرزی، گبرآباد، چوپانلو، اخیان، همت آباد، خورخورا و ادامه مسیر اسبشه به گرماویچ و شناتال تحت پوشش عملیات اجرایی آسفالت قرار گیرند.