ثبت نام خبرنگار افتخاری

ثبت نام خبرنگار افتخاری

پایگاه خبری  قارتال نیوز ” ، در نظر دارد از بین علاقه مندان به حوزه خبرنگاری نسبت به جذب خبرنگار افتخاری با شرایط ذیل اقدام نماید:

  • متقاضیان پس از تائید صلاحیت عمومی و تخصصی نسبت به تهیه خبر براساس سیاست های اعلام شده توسط این پایگاه خبری تحلیلی، و همچنین ارسال خبر از طریق صفحه ارسال خبر پنل کاربری خود اقدام می نمایند.
  •   کلیه فعالیت های متقاضیان در سایت قابل رصد بوده و اخبار ارسالی متقاضیان در پنل کاربری آنها قابل دسترسی است.
  • پس از طی دوره 3ماهه فعالیت (باید هر هفته حداقل دو خبر تولیدی در سایت ارسال شود) برای کلیه ثبت نام کنندگان به تفکیک سرویس های خبری، کارت خبرنگار افتخاری صادر و همچنین دسترسی لازم به بخش مدیریت پایگاه خبری برای ارسال خبر از بستر اینترنت نیز میسر می شود.
  • شرکت کنندگان در صورت نیاز موظف به شرکت در دوره های آموزشی خواهند بود.
  • جذب خبرنگار افتخاری هیچ گونه تعهد استخدامی و حقوقی برای پایگاه خبریقارتال نیوز” در برنداشته، اما در صورتی که نیاز به جذب خبرنگار ثابت یا حق التحریر باشد خبرنگاران افتخاری فعال در اولویت خواهند بود.

 

طریقه ثبت نام

الف) متقاضی با قبول مفاد موجود در بند ۱ تا ۵ این صفحه می بایست نسبت به عضویت در سایت (جهت عضویت اینجا کلیک کنید) اقدام نماید.

ب) متقاضی پس از عضویت و تایید شماره تلفن همراه خود و ورود به سایت و تایید آدرس ایمیل نسبت به تکمیل فرم خبرنگاری افتخاری در پنل کاربری اقدام می نماید.

بدون ثبت ایمیل امکان دسترسی به فرم درخواست خبرنگار افتخاری وجود ندارد، لذا از صحیح بودن آدرس ایمیل خود در هنگام ثبت نام اولیه اطمینان حاصل نماید.

ج) پس از بررسی مدارک توسط پشتیبانی و در صورت تایید پنل کاربری خبرنگاری افتخاری فعال می شود و از طریق ایمیل یا پیامک به اطلاع شما می رسد.

د) حداکثر زمان تایید اطلاعات ۲ روز کاری می باشد.

هـ) در صورت عدم فعال سازی در زمان اعلام شده متقاضیان می توانند با مراجعه به بخش پشتیبانی در پنل کاربری خود از کارشناسان واحد خبرنگاری افتخاری نسبت به پیگیری اقدام نمایند.

و) جهت ورود به پنل ثبت نام می توانید از گزینه پنل خبرنگاران در گوشه سمت چپ بالای سایت اقدام نمایید.

نکته مهم!

اگز قبلا در سایت ثبت نام کرده اید و هم اکنون امکان ثبت نام مجدد و ورود به پنل کاربری را ندارید از طریق صفحه ارتباط با ما پیگیر باشید تا مشکل مرتفع گردد.

به جهت دریافت کدهای احراز هویت لطفا از شماره تلفن همراه و ایمیل در دسترس جهت ثبت نام استفاده کنید

در صورتی که هنگام ثبت نام با مشکلی مواجه شدید می توانید از طریق تلگرام با آیدی channnel_admin044@ در ارتباط باشید.