جلسه برنامه‌ریزی آسفالت معابر مناطق ۵ گانه با حضور شهردار ارومیه برگزار شد

جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برای آسفالت معابر مناطق ۵ گانه شهرداری با هدف توزیع آسفالت با حضور حسین مهدی‌زاده شهردار ارومیه در محل سالن جلسات این شهرداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز، در این جلسه که مدیران مناطق ۵‌‌ گانه شهرداری و رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری حضور داشتند حسین مهدی زاده شهردار ارومیه با تاکید بر انجام آسفالت معابر با بهترین کیفیت بیان کرد: کیفیت آسفالت معابر جزو اولویت‌ها باشد و باید به فرآیندهای قبل تولید، حین تولید و اجرا در زمینه آسفالت نگاه ویژه شود.

وی با بیان این‌که معابر نیازمند به آسفالت و یا مرمت آسفالت توسط مناطق ۵ گانه شناسایی و  احصاء شود، عنوان کرد: ضمن آن که بایستی نظارت های کافی بر مراحل و فرآیندهای آسفالت معابر نیز صورت گیرد .

شهردار ارومیه با اشاره به مقوله زیر سازی، بیان کرد: زیر سازی قبل از آسفالت از اهمیت زیادی برخوردار بوده چرا که عدم زیر سازی مناسب منجر به بروز مشکلات در فرآیند آسفالت می شود.

در این جلسه علاوه بر گفتگو پیرامون میزان توزیع آسفالت و کیفیت آن در مورد نیاز سنجی و امکان سنجی خرید برخی ماشین آلات و تجهیزات آسفالت ریزی بحث و تبادل نظر شد.