دستگیری عوامل نزاع و درگیری منجر به قتل در ارومیه

رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان ازدستگیری عوامل نزاع و درگیری منجر به قتل دو نفر در یکی از روستاهای ارومیه در کمتر از48 ساعت؛ خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز ، سرهنگ ” صادق شکری ” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیس110 مبني بر وقوع يک فقره نزاع و درگيري مسلحانه منجر به قتل و انتقال دو نفر مقتول به بیمارستان، رسيدگي به موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پليس آگاهی استان قرار گرفت.

وي افزود: با اشراف اطلاعاتی و تحقيقات اوليه کاراگاهان جنايي مشخص شد مقتولین با سه نفر دیگر به علت اختلافات قبلی درگیر شده و به قتل رسیده اند.

رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان در ادامه تصریح کرد: به جهت حساسیت موضوع دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره جنایی استان قرار گرفته و با به کارگيري توان علمي و روش هاي نوين کشف جرم و مهندسی اجتماعی در کمتر از 48 ساعت تمامی متهمین دستگیر و برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی دلالت شدند.

وی اظهار داشت: متهمان در مواجهه با دلایل و مدارک کافی، به جرم ارتکابی با انگیزه اختلافات قبلی اعتراف کردند.

سرهنگ شکری در پایان با اشاره به اینکه در این راستا سه متهم دستگیر و دو قبضه سلاح جنگی از آنان کشف شد، خاطر نشان کرد: پلیس به طور مستمر برای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان آماده بوده و انتظار می رود شهروندان عزیز نیز ضمن همکاری مستمر با پلیس؛ با اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 اطلاع دهند.