دومین دوره طرح «آفتاب کتاب» در آذربایجان‌غربی برگزار می شود

دومین دوره مجموعه برنامه‌های فرهنگی-ترویجی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی با عنوان «آفتاب کتاب» در طول تابستان ۱۴۰3 در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز، دومین دوره مجموعه برنامه‌های فرهنگی-ترویجی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی با عنوان «آفتاب کتاب» با هدف غنی سازی اوقات فراغت و ترویج کتابخوانی در طول تابستان ۱۴۰۳ در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.

این طرح با محوریت توسعه فردی، مهارت افزایی و کسب و کار در قالب مجموعه برنامه‌های فرهنگی- ترویجی در سطح کتابخانه‌های عمومی استان ویژه سه گروه سنی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال و با حضور اساتید و مربیان مجرب و متخصص اجرا خواهد شد.

نقد کتاب، نمایشنامه‌خوانی، قصه‌گویی، شعرخوانی، جلسات محافل ادبی، بازی های خلاق، آموزش تفکر فلسفی، برگزاری کارگاه های آموزشی مختلف با هدف مهارت افزایی و تحقق شعار سال (جهش تولید با مشارکت مردم) شامل کسب و کار، شیوه های شاد زیستن، ازدواج موفق، کلاس های هنری، آشنایی با قرآن و… از برنامه های پیش بینی شده در این طرح می باشد.

شایان ذکر است، کارگاه و ویژه‌برنامه های مختلف برای گروه‌های خاص از جمله نابینایان، ناشنوایان و … نیز در قالب این طرح اجرا خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها مراجعه کنند و یا با شماره ۰۴۴-۳۳۴۸۷۴۳۳ تماس حاصل فرمایند.

گفتنی است، اولین دوره این طرح تابستان سال گذشته برگزار شد که به دلیل استقبال عموم و درخواست مخاطبین، دومین دوره آن در تابستان سال جاری برگزار می‌شود.