در بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون؛

دو قصه‌گوی آذربایجان‌غربی در بخش ملی و بین‌الملل به روی صحنه می‌روند

دو قصه‌گوی آذربایجان‌غربی طی روزهای جمعه ۲۶ آذر و یک‌شنبه ۲۸ آذر در بخش پایانی بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قصه‌های خود را روایت می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز، بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به دبیری محمد گودرزی‌دهریزی از ۲۵ تا ۳۰ آذر ۱۴۰۰ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

بر این اساس، افسانه بازیار مربی مسئول مرکز شماره یک مهاباد با قصه «چی می‌بینیم؟» در بازه زمانی بین ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۶روز جمعه ۲۶ آذر برای قصه‌گویی در بخش بین‌المللی و چیمن حیدری از مهاباد با قصه «باد سام» در بازه زمانی بین ساعت ۱۱/۳۰ تا ۱۳ روز یک‌شنبه ۲۸ آذر برای قصه‌گویی در بخش ملی به روی صحنه می‌روند.

۲۲ شرکت‌کننده خارجی از کشورهای سوییس، مالزی، مکزیک، ترکیه، عمان، کوبا، اسپانیا، آفریقای جنوبی، کانادا، هندوستان، مصر، فلسطین، تونس، ایتالیا، آرژانتین و آفریقا با ۱۹ قصه‌گوی ایرانی در بخش «بین‌الملل» جشنواره به‌رقابت می‌پردازند که این قصه‌گویان به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا در جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی حضور فیزیکی ندارند و در اولین و دومین روز جشنواره یعنی ۲۵ و ۲۶ آذر ویدیوهای ارسالی آنان برای مخاطبان، داوران و منتقدان نمایش داده می شود.

این رویداد از صفحه رسمی کانون در اینستاگرام به نشانی www.instagram.com/kanoonparvaresh  و آپارات کانون به نشانی www.aparat.com/Kanoonparvaresh/live، پرتال کانون به نشانی  kpf.ir و سایت خبری کانون به نشانی www.kanoonnews.ir  نمایش داده می‌شود.

برگزیدگان نهایی بخش‌های ملی و بین‌الملل در آیین اختتامیه بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون که از ساعت ۱۵ تا ۱۷ و همزمان با شب یلدای ۱۴۰۰ برگزار می‌شود معرفی خواهند شد.