شن ریزی ۱۲۰ کیلومتر از راه های روستایی و فرعی شهرستان چایپاره در سالجاری

رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان چایپاره از شن ریزی ۱۲۰ کیلومتر از راه های روستایی و فرعی این شهرستان درسال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز، میر علی اکبر حسینی با اشاره به اینکه تسطیح و رگلاژ مسیرهای ارتباطی با هدف ایجاد بستر مناسب برای تردد آسان و ایمن اجرا می شود، افزود: در سال جاری عملیات تسطیح و رگلاژ و شانه سازی در ۸۰ کیلومتر از محورهای شهرستان چایپاره انجام شده است.

وی اظهار کرد: از آغاز سالجاری تاکنون عملیات نخاله برداری در ۴۰۰۰ مترمکعب از محورهای مواصلاتی شهرستان چایپاره انجام شده است.

حسینی ادامه داد: با توجه به اینکه تابلو و علائم ایمنی و هشدار، پیش‌آگاهی و هدایت مسیر به رانندگان، نقش بسزایی در ارتقای ایمنی جاده‌های ارتباطی در سطح محورهای مواصلاتی دارد در طول ۳ ماهه گذشته ۳۵ مورد تابلو علائم هشدار دهنده جاده ای در محورهای مواصلاتی شهرستان چایپاره نصب شد.

وی خاطر نشان کرد: همچنین در این مدت ۲۵ مورد گشت های تلفیقی با پلیس راه و گشت های دروازه ای کنترل ناوگان با هدف افزایش قانونمندی و رعایت قوانین و مقررات در نهایت ارتقاء سطح خدمات و رضایتمندی خدمات گیرندگان انجام شده است.