صدور دستور جلب ۲۱ محکوم پرونده فساد در شهرداری ارومیه

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به صدور دستور جلب متهمان پرونده شهرداری ارومیه گفت: با قطعیت احکام مجازات پرونده فساد در شهرداری ارومیه، دستور جلب ۲۱ محکوم این پرونده صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز، ناصر عتباتی در جلسه شورای معاونین دادگستری استان با تبریک ایام‌الله دهه مبارکه فجر اظهار داشت: ایثارگری ها و خون شهدای انقلاب باعث حرکت نهضت مردمی و پیروزی انقلاب اسلامی شد و امروز استقلال و اقتدار کشور حاصل تلاشهای این ایثارگری هاست و هر کسی در حوزه کاری خود می بایست پاسدار آرمان ها و دستاوردهای انقلاب باشد.

عتباتی افزود: دستگاه قضایی تکلیف سنگینی در پاسداری از آرمان های انقلاب دارد و همواره با استفاده از ظرفیت‌های قانونی خود در صیانت از دستاوردها و اجرای عدالت و احقاق حق تلاش می کند و در این خصوص با هیچ کسی مماشات ندارد.

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به صدور دستور جلب متهمان پرونده شهرداری ارومیه گفت: با قطعیت احکام مجازات پرونده فساد در شهرداری ارومیه، دستور جلب ۲۱ محکوم این پرونده صادر که ۹ نفر دستگیر و برای اجرای حکم روانه زندان شدند و دستگیری ۱۲ محکوم دیگر در دستور کار قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی قاطعانه، بی طرفانه و فارغ از هیاهوی رسانه‌ای تمام کننده می باشد گفت: دستگاه قضایی در تمامی پرونده ها خصوصاً پرونده های مهم امنیتی با قاطعیت و عادلانه و منصفانه ورد می‌کند چرا که مردم از دستگاه قضایی انتظار برقراری نظم و امنیت که اساس تمامی امور است را دارند.