کشف و ضبط ۴۸ دستگاه فلزیاب قاچاق در ارومیه

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از محکومیت هفت میلیارد و 122 میلیون ریالی قاچاقچی فلزیاب در شهرستان ارومیه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز، حسین نجف زاده گفت: پرونده قاچاق ۴۸ دستگاه فلزیاب و ۷۰ قطعه لوله پلاستیکی به ارزش سه میلیارد ریال در شعبه هشتم بدوی ویژه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان ارومیه رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی افزود: شعبه رسیدگی کننده پس از بررسی پرونده و ارائه نکردن اسناد و مدارک مثبته گمرکی اتهام انتسابی را محرز و علاوه بر ضبط دستگاههای کشف شده، متهم را به پرداخت هفت میلیارد و ۱۲۲ میلیون ریال جزای نقدی معادل ارزش ریالی کالا محکوم کرد.

به گفته نجف زاده، ماموران انتظامی شهرستان ارومیه دستگاههای کشف شده را در بازرسی از یک باب منزل مسکونی کشف و پرونده آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

وی درخاتمه ضمن اعلام آمادگی تعزیرات حکومتی استان جهت دریافت و رسیدگی فوری به شکایات وگزارشات مردمی از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی وصنفی،قاچاق کالا و ارز و بهداشت و دارو و درمان موضوع را ازطریق سامانه اینترنتی www.tazirat135.ir ویا تلفن ۳۳۴۶۶۸۰۳-۰۴۴ به تعزیرات حکومتی استان گزارش نمایند.