محکومیت هفت میلیارد ریالی قاچاقچی سیگار در ارومیه

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از رسیدگی به پرونده قاچاق 74 هزار نخ سیگار و 360بسته تنباکوی خارجی در ارومیه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز، حسین نجف زاده گفت: پرونده قاچاق ۷۴ هزار نخ سیگار و ۳۶۰بسته تنباکوی خارجی به ارزش سه میلیارد ریال در شعبه چهارم بدوی تعزیرات حکومتی شهرستان ارومیه رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی افزود: شعبه رسیدگی کننده پس از بررسی پرونده و ارائه نکردن اسناد و مدارک قانونی اتهام انتسابی را محرز و علاوه بر ضبط سیگارهای کشف شده متخلف را به پرداخت چهار میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

به گفته نجف زاده شعبه همچنین حکم به پرداخت ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال از بابت حمل کالای قاچاق صادر و در مجموع متخلف را به هفت میلیارد ریال جزای نقدی محکوم کرد.

به گفته نجف زاده، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان محموله قاچاق را در بازرسی از یک دستگاه خودروی سمند در محور مهاباد به ارومیه کشف و پرونده آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

وی درخاتمه ضمن اعلام آمادگی تعزیرات حکومتی استان جهت دریافت و رسیدگی فوری به شکایات وگزارشات مردمی از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی وصنفی،قاچاق کالا و ارز و بهداشت و دارو و درمان موضوع را ازطریق سامانه اینترنتی www.tazirat135.ir ویا تلفن ۳۳۴۶۶۸۰۳-۰۴۴ به تعزیرات حکومتی استان گزارش نمایند.