مراسم سان و رژه نیروهای مسلح در ارومیه برگزار شد

مراسم سان و رژه نیروهای مسلح به مناسبت روز ارتش و با حضور مقامات استانی همزمان با سراسر کشور و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ارومیه مرکز آذربایجان غربی برگزار شد.

 به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز،رژه نیروهای مسلح سراسر استان از ساعت ۸.۳۰ دقیقه صبح امروز آغاز و این رژه در ارومیه مرکز استان در خیابان ورزش برگزار شد.

 

نیروهای مسلح در این آئین با برگزاری مراسم سان و رژه اقتدار خود را در دفاع از تمامیت ارضی کشور و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتند.

 

این آئین با حضور برخی از مسؤولان و فرماندهان ارشد نظامی مستقر در منطقه و خانواده‌های معظم شهدا برگزار شد و نیروهای مسلح از مقابل کلام الله مجید و تمثال مبارک امام راحل و رهبر معظم انقلاب رژه رفتند.

 

در آئین سان و رژه امسال تعداد زیادی از تجهیزات و جنگ افزارهای نظامی پیشرفته به نمایش درآمد و به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی مراسم رژه فقط به صورت خودرویی برگزار شد.

 

در این رژه یگان‌های نمونه نیروهای مسلح، توان دفاعی خود را به نمایش گذاشتند و رژه نیروهای موتوری، اجرای نمایش‌های چتر بازی از دیگر برنامه‌های روز ارتش در ارومیه بود.

 

مردم شهید پرور ارومیه و خانواده‌های معظم شهدا ساعتی قبل از آغاز رژه با حضور در محل برگزار رژه در خیابان ورزش ارومیه، این را به اثبات رساندند که پشتیبان فرزندانشان هستند.