کشف بیش از ۹ تن آرد یارانه ای در شهرستان میاندوآب

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندوآب گفت: در راستای برقرای آرامش در بازار و با تشدید نظارت ها بر توزیع کالاهای اساسی، طی ۳ روز اخیر، مقدار ۹ تن و ۷۲۰ کیلوگرم آرد یارانه ای نوع یک از واحدهای صنفی شهرستان میاندوآب کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز، علی دیانتی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندوآب افزود: این میزان آرد شامل ۲۴۳ کیسه ۴۰ کیلویی، توسط بازرسان جهاد کشاورزی این شهرستان کشف و پس از انجام هماهنگی لازم به انبار اداره غله میاندوآب تحویل و پرونده تخلفاتی واحدهای صنفی مربوطه، برای صدور رأی و رفتار قانونی به اداره‌ تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

 

دیانتی خاطر نشان کرد: آردهای مکشوفه شامل ۳ محموله، در مجموع به ارزش ریالی ۶۵۶ میلیون و یکصد هزار ریال است.

وی افزود: با تشکیل قرارگاه امنیت غذایی در جهاد کشاورزی، آرامش نسبی در بازار برقرار شده و بازرسان این قرارگاه با جدّیت و تلاش مضاعف بازرسی و نظارت ها را در جهت  مبارزه با گرانفروشی، کم فروشی و احتکار تشدید کرده اند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندوآب اذعان داشت: از آغاز فعالیت قرارگاه، تاکنون تعداد ۱۴۲۱ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و فروشگاههای این شهرستان توسط بازرسان جهاد کشاورزی و نیروهای بسیجی انجام شده و تعداد ۱۴۶ فقره پرونده تخلفاتی تنظیم و پس از ثبت در سامانه سیمبا (سامانه یکپارچه مدیریت بازرسی) جهت صدور رأی به اداره‌ تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده است.