کشف و ضبط لوازم خانه و آشپزخانه قاچاق از انباری در ارومیه

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی محکومیت 6 میلیارد و 888 میلیارد ریالی قاچاقچی لوازم خانگی و آشپزخانه در شهرستان ارومیه، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز، حسین نجف زاده گفت: پرونده قاچاق مقادیر زیادی لوازم خانه و آشپزخانه خارجی شامل سرویس قابلمه و شیشه و بلورجات به ارزش ۶ میلیارد و ۸۸۸ میلیون ریال در شعبه هشتم ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان ارومیه رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی افزود:شعبه رسیدگی کننده با بررسی محتویات پرونده و ارائه نکردن اسناد و مدارک مثبته گمرکی، تخلف انتسابی را محرز و علاوه بر ضبط کلیه لوازم کشف شده متهم را به پرداخت ۶ میلیارد و ۶۸۸ میلیون ریال جریمه نقدی معادل ارزش ریالی کالا محکوم کرد.

نجف زاده گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان ارومیه محموله قاچاق را در بازرسی از یک باب انباری کشف و پرونده آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

وی درخاتمه ضمن اعلام آمادگی تعزیرات حکومتی استان جهت دریافت و رسیدگی فوری به شکایات وگزارشات مردمی از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی وصنفی،قاچاق کالا و ارز و بهداشت و دارو و درمان موضوع را ازطریق سامانه اینترنتی www.tazirat135.ir ویا تلفن ۳۳۴۶۶۸۰۳-۰۴۴ به تعزیرات حکومتی استان گزارش نمایند.