۱۲ ورزشکار از آذربایجان‌غربی به تیم های ملی ورزشی دعوت شدند

۱۲ ورزشکار از آذربایجان غربی طی روزهای اخیر به تیم های ملی رشته های مختلف دعوت شدند که شامل ۲ اسکیت‌باز، ۲ فوتسالیست و هشت والیبالیست جوان هستند.

به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز، ورزشکاران دعوت شده آذربایجان غربی به تیم های ملی ورزشی به شرح ذیل میباشند :

۲ اسکیت باز آذربایجان‌غربی به اردوی تیم ملی راه یافتند

رییس هیات اسکیت آذربایجان‌غربی گفت: اردوی انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در پیست اسکیت آزادی تهران و با حضور ۴۶ ورزشکار در ۲ بخش بانوان و آقایان برگزار شد که از بین این نفرات، ۲۰ ورزشکار برتر این مسابقات معرفی و به مرحله بعدی اردو دعوت شدند.

پگاه جوانی فر افزود: «آزاد همتی» در بخش آقایان و «سما شیخ بگلو» در بخش بانوان ۲ اسکیت باز استان آذربایجان‌غربی در بین نفرات منتخب قرار گرفتند تا خود را برای حضور در بازی های آسیایی ٢٠٢٢ هانگژو چین آماده کنند.

 

حضور ۲ فوتسالیست ارومیه‌ای در اولین اردوی تیم ملی

رییس کمیته فوتسال آذربایجان‌غربی نیز اظهار کرد: «وحید شمسایی» سرمربی تیم ملی، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی بزرگسالان را اعلام کرد.

حسین همتی اضافه کرد: در بین نفرات دعوت شده ۲ فوتسالیست ارومیه‌ای نیز حضور دارند که «سالار آقاپور» بازیکن کنونی باشگاه “مس سونگون” و بازیکن سابق “اروم شاپرک ارومیه” و «بهزاد رسولی» دروازه بان کنونی باشگاه “گیتی پسند” و بازیکن سابق “اروم آلیاژ ارومیه” از جمله آنها هستند.

 

دعوت ۸ والیبالیست آذربایجان‌غربی به اردوی انتخابی تیم ملی جوانان

رییس هیات والیبال آذربایجان‌غربی هم گفت: در جدیدترین لیست نفرات دعوت شده به اردوی انتخابی تیم ملی جوانان ۶۰ بازیکن دعوت شده اند که آذربایجان‌غربی هشت نماینده در این لیست دارد.

پیمان رضایی افزود: این اردو در سه مرحله و از ۱۵ فروردین آغاز خواهدشد که «امیرمحمد حیدری‌زاد»، «حمیدرضا خلیلی»، «مبین نصری»، «ارشیا خلیلی»، «شایان سپهری‌فر» در گروه اول، «امیرمبین باجلانی» و «متین محمدزاده» در گروه دوم و «پارسا حیدری» در گروه سوم در این اردو حضور خواهندداشت.

وی اضافه کرد: اردوی گروه اول طی روزهای ۱۵ تا ۱۷ فروردین ۱۴۰۱، گروه دوم طی روزهای ۱۹ تا ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ و گروه سوم طی روزهای ۲۳ تا ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ برگزار خواهدشد.