۱۵۳۰ برای تماس جهت حمل متوفی با آمبولانس های باغ رضوان راه اندازی شد

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه گفت: شماره ۱۵۳۰ برای تماس جهت حمل متوفی با آمبولانس های مستقر در باغ رضوان با هدف رفاه حال شهروندان، انجام امورات مربوط به حمل متوفی و سهولت در دسترسی شهروندان به خدمات مجدداً راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری قارتال نیوز، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مومن با اشاره به راه اندازی شماره تماس ۱۵۳۰ در باغ رضوان، بیان کرد: با راه اندازی این شماره تماس، دفتر آمبولانس‌های داخل شهر و خارج شهر در این سازمان ساماندهی شد.

وی افزود: عدم نظارت دقیق بر عملکرد آمبولانس ها و اخذ مبالغ هنگفت از طرف رانندگان بخش خصوصی که در گذشته نارضایتی شهروندان را باعث شده با راه اندازی شماره تماس ۱۵۳۰ ساماندهی شد.

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه با اشاره به هزینه های حمل متوفی با آمبولانس های مستقر در باغ رضوان، اظهار کرد:  هزینه های حمل متوقی و خدمات رسانی به اموات در دفترچه جدید تعرفه عوارض محلی و بهای خدمات شهرداری ارومیه مشخص شده است.

به گفته وی تمامی هزینه های مربوطه نیز توسط پذیرش سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه اخذ می شود و هیچ راننده ای حق گرفتن هیچ گونه مبالغی ازصاحبان متوفی را ندارد و از شهروندان درخواست می شود که با پرسنل این سازمان همکاری های لازم را داشته باشند تا عزیران فوت شده خودشان جهت حمل به باغ رضوان فقط با آمبولانس های کد دار و تحت نظارت این سازمان اقدام شود.